Diyarbakır Doğum Odası Süsleme

Yeni misafirinize yani bebeğinize hoş geldin demenin güzel ve farklı bir yoludur; Diyarbakır Doğum Odası Süsleme

Doğum anının son günlerine yaklaştığınız bu günlerde içinizi tatlı bir telaş ve heyecan kapladı. Gelen misafirlerinizi ve en önemlisi bebeğinizi nasıl karşılayacağınızı düşünüyorsanız. Duru Diyarbakır Organizasyon tecrübeli kadrosuyla yanınızda. Duru Organizasyonun bir birinden modern Diyarbakır Doğum Odası Süsleme hizmetlerinden birini kullanabilirsiniz. Bu şekilde hem gelen misafirler hemde bebeğiniz için eğlenceli ve sunumlarla zenginleştirilmiş bir konsept oluşturup, bu güzel günlerin tadını doyasıya çakara bilirsiniz.

hastane odası süsleme diyarbakır

Diyarbakır Doğum Odası Süsleme lerinde neler var ve nasıl yapılır birlikte bakalım.

Hastane Odası Süsleme De Kullanılan Malzemeler:

Tatlı telaşlar içinde olan Annenin zevkine göre değişse de Diyarbakır Doğum Odası Süsleme de en çok kullanılan malzemeler: Zincir Balon, papatya balon, çiçekler, tüller, fiyonklar ve kurdeleler, isme özel duvar ve masa süsleri, pleksi isimlikler, kapı süsleri sadece bir kaç tanesidir.

Diyarbakır Doğum Odası Süsleme Nasıl Yapılır:

Yeni misafirimizin cinsiyetine bağlı olarak krem, mavi, mor, lila, pembe gibi renkler seçilir. Hastane odasın da kullanacağımız balonlar, tüller ve çiçekler bu renk uyumuna göre yeniden düzenlenir. Kendi alanında uzman olan bayan personelimiz bu düzeni isterseniz sizin belirleyeceğiniz bir modelle de yapabilir. İsterseniz de sitemiz içerisinde görebileceğiniz bir birinden güzel temalara bağlı kalarak oluşturabilir. web sitemizin galeri kısmına tıklayarak bu görsellere ulaşabilirsiniz. Bunun la birlikte kapıya yapacağı süslemeyle ve pleksi isimlik le; Şık annenin şık odası bütün odalardan farklılaşıp, eğlenceli bir şekil alacaktır.

doğum odası süsleme fiyatları

Gelenlere Ne İkram Etsem ?

Hastane odası süslemenin diğer bir kısmını da ikramlar oluşturur. Bu tip etkinlikler de ikramların hazırlanış ve sunuş şekli konsepte göre ayarlanmalıdır. Çünkü hazırlanan masa görselinin diğer bir kısmını da sunumluklar ve sunumlar oluşturur. Yine bu tip doğum organizasyonlarında en çok kullanılan sunumlar: Badem şekeri, çikolata, cup kekler ve içecek oluşturmaktadır. Böyle bir günde bunlarla kim uğraşacak dediğinizi duyar gibiyim… Duru Diyarbakır Doğum Odası Süsleme çiçeği burnun da annemizin bu etkinliğinde de yanındadır. Anlaşmalı olduğu ve her biri kendi alanında kendini kanıtlamış çikolata ve şekerleme üreticilerinden aldığı ürünlere görsel bir boyut kazandırarak, sunumları uygun ve beğendiğiniz bir temaya dönüştürecektir. Sizin yapmanız gerek tek şey arkanıza yaslanıp ziyaretçilerinizle bu mutlu günde iyi bir vakit geçirmek olacaktır.

Doğum Odası Kapı Süsleme:

Doğum odanızı diğer odalardan ayıran, fark yaratan ve ziyaretçilerinizin sizi kolayca bulmasını sağlayan Kapı Süslemedir. Duru Diyarbakır Organizasyon biri birinden modern ve farklı kapı süsleme temaları ile yanınızda. Son zamanlar da en çok kullanılan kapı süsleme şekillerini görmek ve destek almak için iletişim bölümü tıklayarak bizden rahatlıkla ücretsiz destek alabilirsiniz. Kapı süsleme de kullanılan şekillere birlikte bakalım.

diyarbakır doğum odası süsleme

Pleksi Kapı Süsleme:

Son zamanlarda en çok kullanılan ve şık görünümüyle göz dolduran süsleme şeklidir. Seçeceğiniz gümüş veya altın görünümlü aynaya görünümlü ve pleksiden yapılan bu süsü özel lazer kesim makilerle bebeğiniz ismini doğum tarihini yazarak kişiselleştire bilirsiniz. 40-50 cm genişliğinde olan bu pleksi süs tüllerle veya çiçeklerle örüldüğünde son derece şık ve dikkat çekici bir hal almaktadır. Duru Doğum Odası Süsleme uzman bayan personelinden konu hakkında yardım alabilir, seçimlerinizi birlikte değerlendirebilirsiniz.

Referanslarımız ve Farklı Görseller İçin Tıklayın

Tül Süsleme:

Tül süsleme hem doğum odası nda hem de kapı süslemede kullanılan olmazsa olmaz süslemelerden biridir. Bebeğinizin cinsiyetine göre mavi, pembe, krem renklerde olabileceği gibi isteğinize bağlı farklı renkleri de kullanabilir siniz. Kap süslemede kullanılan tül genel olarak çapraz sarmak oluşturularak yapılır. Tüllerin kesişim noktasına buket çiçek, pleksi isimlik veya keçe süsleme yerleştirilerek dikkat çekici, şık bir görünüm elde edilebilir.

Doğum Odası Keçe Süsleme:

hastane odası süsleme diyarbakır

Keçe süslemenin en çok beğenilen şekilleri: Temaya bağlı olarak hazırlanan figürlerdir. Bu figürler cinsiyete göre seçilebilir. Keçelerin rengarenk dünyasında uçan balon şekilleri, kız veya erkek bebek şekilleri, çiçek şekilleri en çok kullanılan figürlerdir. Bu keçeler yine tüllerle desteklenerek farklı şekiller oluşturulabilir.

Farklı Keçe Süslemeler İçin Galeriye Tıklayın

DİYARBAKIR HİZMET BÖLGELERİMİZ

  • DİYARBAKIR KAYAPINAR ORGANİZASYON ŞİRKETİ
  • DİYARBAKIR YENİŞEHİR ORGANİZASYON ŞİRKETİ
  • DİYARBAKIR BAĞLAR ORGANİZASYON ŞİRKETİ
  • DİYARBAKIR SUR ORGANİZASYON ŞİRKETİ
  • Duru Diyarbakır Organizasyon Diyarbakır ilinin tüm ilçelerinde hizmet vermektedir.

    Adres: Peyas, zafer apartmanı, 258 inci sokak D:No 18, 21070 Kayapınar/Diyarbakır Gsm:  0530 426 60 31   Theme by Duruorganizasyon Call Now Button