Bride Partisi

Bride Partisi; bride to be ve ya bekarlığa veda partisi olarak bilinen bu etkinlik ülkemizde son zamanlarda giderek yaygınlaşmaktadır. Gelin adayları için önemli bir yeri olan bride partisi nedir ve bu organizasyonun içinde neler vardır birlikte bakalım.

Bride Partisi Nedir?

Bride partisi; gelin adayının düğüne belli bir süre kala bayan arkadaşları veya akrabaları ile bir araya geldiği, hediyelerin dağıtıldığı, gelin adayının bazı eksiklerinin giderilmeye çalışıldığı bir partidir. Bekarlığa veda partisi olarak düzenlenen bir organizasyon çeşididir. Bu etkinlik kadınlara yönelik bir etkinliktir.

Bride Partisi Ne Zaman Düzenlenmelidir?

Bekarlığa veda partisi olarak ta bilinen bu etkinlik için belirli bir tarih yoktur. Biz genel itibariyle düğünden 2 hafta ile 1 ay öncesine kadar seçilen tarihlerin en uygun zaman olacağını düşünüyoruz.

Bu Organizasyona Kimler Katılır?

Daha öncede bahsettiğimiz gibi bu organizasyon kadınlara yöneliktir. Gelinin yakın arkadaşları ve akrabaları uygun olacaktır. Daha çok sürpriz olarak düzenlediğimiz bu etkinlikte gelinin haberi olmadan yapılması etkinliğin çok daha eğlenceli geçmesini sağlayacaktır.

Bride To Be Partisinde Ne Yapılır?

Yurt dışında ve ülkemizde de düzenlenen bu etkinlikte öncelikli olarak bir oda düzenlemesi yapılır. Bu düzenlemede Bride yazısı hazırlanırız. Bu yazının folyo balonlardan yada banner lardan da olabilir. Uçan balonlarla oluşturacağımız demet bu etkinliklere çok yakışmaktadır. Yine gelin adayımız için kullanılan taç, bride to be kuşak, bileklik, dövme en çok kullanılan malzemelerdir. Bu malzemelerin tamamına linke tıklayarak ulaşabilirsiniz. Bride Partisi Malzemeleri için tıklayın!

Bu etkinlikte en çok yaptığımız faaliyetlerden birisi de pasta kesimidir. Bunun la birlikte hatıra olarak dağıtılacak ürünlerde hediye edilir. Yine bu etkinlikte gelin adayı ve arkadaşları ile gelin tombalası gibi oyunlar oynayarak vakit geçirir.

Hangi Ürünler Hediye Edilir?

Bekarlığa veda partisinde daha çok çeyiz niteliği taşıyan eşyalar seçilmeliyiz. Bu eşyalar seçilirken de gelin adayının ihtiyaçları göz önünde bulundurmalıyız. Gelin adayının hazırlayacağı bir ihtiyaç listesi çok daha anlamlı olacaktır.

Bu Etkinlikte Nasıl Giyinilmelidir?

Bu organizasyonda genel olarak iki farklı giyim tarzı kullanırız. Sadece kadınlara özgü bir etkinlik olmasından dolayı; rahat, neşeli, tül etek tarzı elbiseler giyilebiliriz. Bunun yanında diz üstü mini elbiseler en çok kullanılan giyim türüdür.

Malzemeleri Nereden Satın Alabiliriz?

Nişan, evlenme teklifi, doğum günü organizasyonlarında olduğu bu etkinlikte de bir çok malzeme kullanmaktayız. İhtiyaç duyduğunuz bütün malzemeleri Duru Diyarbakır Organizasyon alt işletmesi olan Diyarbakır Parti Malzemeleri mağazamızdan temin edebilirsiniz. Diyarbakır Parti Malzemeleri mağazamız 200 metre kare alan içerisinde hizmet vermekteyiz. Binlerce ürün çeşidi ile Diyarbakır ın en büyük parti malzemeleri mağazasıyız. Mağazamızda Bride partisi ile ilgi ; gelin kuşağı, bileklik, dövme, folyo balon set, helyum balon gibi bir çok çeşidi bulabilirsiniz

Bride Partisi Organizasyonu

Duru Diyarbakır organizasyon olarak bu etkinliğin önemin farkındayız. Bundan dolayı; hem ulusal hem de yöresel modayı takip ederek müşterilerimize en iyi görseli sunmak için yoğun çaba içerisindeyiz. Uzun yıllar sektör içerisinde olan tecrübeli personelimizle isteklerinize uygun profesyonel hizmet anlayışını benimsiyoruz. Detaylı bilgi almak için bize ulaşın

DİYARBAKIR HİZMET BÖLGELERİMİZ

  • DİYARBAKIR KAYAPINAR ORGANİZASYON ŞİRKETİ
  • DİYARBAKIR YENİŞEHİR ORGANİZASYON ŞİRKETİ
  • DİYARBAKIR BAĞLAR ORGANİZASYON ŞİRKETİ
  • DİYARBAKIR SUR ORGANİZASYON ŞİRKETİ
  • Duru Diyarbakır Organizasyon Diyarbakır ilinin tüm ilçelerinde hizmet vermektedir.

    Adres: Peyas, zafer apartmanı, 258 inci sokak D:No 18, 21070 Kayapınar/Diyarbakır Gsm:  0530 426 60 31   Theme by Duruorganizasyon Call Now Button