Diyarbakır Balon Süsleme

Diyarbakır Balon Süsleme; Düğün, nişan organizasyonu, doğum günü, iş yeri açılışı veya mağaza kampanya, promosyon günlerinde, etkinliğe görsel anlam kazandıran ve ilgi çeken bir süsleme türüdür. Genel olarak İç mekan balon süsleme ve dış mekan olmak üzere iki çeşit balon türü vardır. Balonların süsleme şekillerinde herhangi bir değişiklik olmamasına rağmen bu ayırım dayanıklılığı ile ilgilidir. Duru Diyarbakır Balon Zinciri olarak şekillerine göre üç farklı tasarım kullanıyoruz. Bunlara birlikte bakalım

Diyarbakır Açılış Organizasyonu İçin Tıklayın

Zincir Balon Süsleme Diyarbakır:

Zincir balon çoğu zaman özel günlerimizde kullandığımız konseptin temelini oluşturan ve kullandığımız ortama renk katan ana unsurdur. Zincir balon yapmanın iki yolu vardır.

İletişim İçin Tıklayın

Plastik ve farklı uzunluktaki şerit zincir üzerine örülen farklı boyuttaki ve renklerdeki balonlardan oluşan zincir şeklindeki süslemedir. Bu süsleme yi daha çok nişan,doğum günü gibi günlerde kullanırız.

Diğeri; Şerit kullanmadan, Önce 2 adet balonu bir birine bağlayarak sonra diğer iki adet balonla birleştirip 4 lü balon oluşturup bunları belirli sarmal şekilleri kullanıp örülmesiyle oluşturulan zincir balon süslemesi dir.

Zincir balonla ilgili olarak en çok sorulan soruların başında Bir metre Balon Zincirine kaç adet balon gider sorusudur. Bu sorunun yanıtı için Balon süsleme teknikleri yazımızı okuyabilirsiniz

Zincir balon daha çok iş yeri açılışı veya mağazaların kampanya günlerinde müşterinin dikkatini çekmek için kullanılan ana balon süsleme şeklidir. Zincir balon oluşturulurken markanın renklerine göre ikili veya üçlü sarmallar şeklinde yapılır.Bu şekilde markanın yada mağazanın marka bilinirliği ön plana çıkarılabilir. Duru Diyarbakır Balon Süsleme nin uzman personeli balon örme konusunda aldığı eğitimlerle iş yerinize olağan dışı bir görünüm kazandır. Yaptığınız etkinliğin ön plana çıkmasını sağlar.

Zincir Balon Fiyatları İçin Tıklayın

Papatya Balon Süsleme:

Diyarbakır Balon Süsleme nin diğer çok kullandığı bir şeklide papatya balondur. Çiçek balon olarak ta bilinen bu süsleme şekli dört adet balonun özel bir aparatla birleştirilip, ortasına da farklı bir renkte balon geçirilerek oluşan çiçek şeklinde ki balon görselidir. Papatya şekli verilen balon örgüsü çift taraflı bant yada kendinden yapışkanlı kroşe aparatı ile duvar yada istenilen yere tutturulur. Zincir balon ile birlikte kullanıldığında dikkat çekici görseller oluşturur ve birbirini tamamlar.

Özel günlerinizde kullandığınız temaya göre renkleri ayarlanabilir. Örneğin: Doğum günü organizasyonu renkleriniz mavi yeşil ağırlıktaysa papatya renkleri de buna göre ayarlanabilir. Özellikle iş yeri açılışı veya kampanya günlerinde işletmenin yada markanın renklerine göre renkleri ayarlandığında son derece dikkat çekici olur. Diyarbakır Balon Zinciri konusunda uzmanlaşmış kadrosu ile Duru Organizasyon her zaman yanınızda. Balon zinciri hakkında bilgi almak için İletişim kelimesini tıklayarak bize yazabilir veya arayabilirsiniz.

Dikey Balon / Balon Yolu

Diyarbakır Balon Süsleme Özel Günler:

diyarbakır balon süsleme

Duru Diyarbakır Organizasyon nun hem doğum günü ve nişan organizasyonun da hemde iş yeri açılışında sık sık kullandığı balon süsleme şeklidir. Zincir balon örmede olduğu gibi 4 balonun birbirine bağlanarak çeşitli renklerde örülmesi ile oluşur. Genelde yüksekliği bir buçuk metre ile iki metre arasında değişir. Bu sarmalın içerisinden metal ayak geçirilerek bir yol oluşturulur. Bu sarmalın en tepesine, doğum günü veya nişan organizasyonları gibi günlerde çiçek ve ya çizgi film kahramanlarından biri geçirilerek bir nevi kukla oluşturulur. Görsel zenginliği yüksek ve konsepti tamamlayan bir süsleme şeklidir.

Diyarbakır Balon Süsleme İş yeri :

Diyarbakır dikey balon iş yeri açılış, yıl dönümü yada kampanya günlerinin süslemesinde de çok sık kullanılır. Dikey olarak örülen balon süslemenin en tepesine yerleştirilecek jumbo boy balona şirketin marka bilinirliğini arttırmak için; İsmi ve Sloganı yazılır. Bu şekilde bir yol oluşturulur. Müşteriler mağazaya bu yolu kullanarak içeri alınır. En büyük balonda mağaza isminin yazması bakımından reklam görseli yüksek ve dikkat çekici bir süsleme şeklidir. Profesyonel olarak tasarlanacak dikey balon süsleme sizi ticari olarak vermek istediğiniz mesaja kolayca ulaştıracaktır. Duru Organizasyonun bu ve benzeri konularda uzman olan personeline iletişim tıklayarak ulaşabilir. Ücretsiz fikir alabilirsiniz.

Referanslarımız ve diğer görseller için İnstegram hesabımızı inceleyebilirsiniz

Açılış Organizasyonu İçin Tıklayın

Diyarbakır Balon Süsleme Fiyatları:

Diyarbakır Balon süsleme fiyatları nı vermeden önce mutlaka herkesin dikkat etmesi gereken bir kaç önemli nokta olduğunu söylemek isterim.

Diyarbakır Balon Süsleme de DİKKAT Edilmesi Gerekenler yazımıza linke tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Zincir balon fiyatları değişkenlik gösterse de genel olarak bilgi verelim ayrıntılı bilgi için iletişime geçmenizi tavsiye derim

Zincir Balon Fiyatları yada Balon Zinciri Fiyatları metre ile hesaplanır.
1 metre zincir balon fiyatı 30 TL dir. 45 Metreden sonra 25 TL den hesaplanır. 60 Metreden sonra ise bu fiyat 20 TL ye kadar çekebiliriz. Bu fiyatın altında bir fiyat alıyorsanız. Mutlaka Balon Zinciri nde DİKKAT edilmesi gerekenler yazımızı okuyun.

Dikey Balon Süsleme Fiyatları da değişkenlik göstermektedir. Kısaca Bilgi vermeye çalışayım:
– Tek Başına 1.5 – 2 Metre arası dikey zincir balon adet fiyatı: 130 TL
– Zincir blok üzerine Firmanızın İsminin Çift Taraflı Yazıldığı Jumbo Boy Balon ekleyerek yapılan Dikey/Blok Balon Adet Fiyatı: 170 TL dir. Bu sayı 10 adet ve üzerinde 100 TL ye kadar düşmektedir.

Diyarbakır Balon Fiyatları nda bir diğer incelediğimiz konuda papatya balon süslemedir. Papatya balon süslemede ise 1 adet fiyatı: 10 TL dir.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

DİYARBAKIR HİZMET BÖLGELERİMİZ

  • DİYARBAKIR KAYAPINAR ORGANİZASYON ŞİRKETİ
  • DİYARBAKIR YENİŞEHİR ORGANİZASYON ŞİRKETİ
  • DİYARBAKIR BAĞLAR ORGANİZASYON ŞİRKETİ
  • DİYARBAKIR SUR ORGANİZASYON ŞİRKETİ
  • Duru Diyarbakır Organizasyon Diyarbakır ilinin tüm ilçelerinde hizmet vermektedir.

    Adres: Peyas, zafer apartmanı, 258 inci sokak D:No 18, 21070 Kayapınar/Diyarbakır Gsm:  0530 426 60 31   Theme by Duruorganizasyon Call Now Button