Diyarbakır Ses Sistemleri

Duru Diyarbakır Organizasyon ‘un hizmet alanlarından biri de Kiralık Ses Sistemleridir. Diyarbakır Ses Sistemleri denence akla Duru Diyarbakır Organizasyon un gelmesinin nedeni; Şirketin teknolojiyi yakından takip etmesi ve müşterileri için en kullanışlı Ses Sistemini en uygun fiyata sunmasıdır.

Günümüzde teknolojiyi takip etmek ve ondan faydalanmak yani sahip olmak gerçekten zor bir uğraş haline gelmiştir. Bunun en büyük nedeni de bu ürünlere sahip olmanın yüksek maliyetleri dir. Açılış organizasyonu, Toplantı Organizasyonu, Açık Hava Sunumları ve Özel Etkinliklerde kullanacağınız ses sistemine benlerce TL ödeyip sahip olmanıza hiç gerek yok. Duru Organizasyon ‘ un vermiş olduğu Diyarbakır Ses Sistemi Kiralama hizmetinden çok daha düşük maliyetlerle faydalanabilirsiniz.

Ses Sistemleri kullanım alanlarına göre değişiklik gösterse de biz genel olarak sunduğumuz hizmet hakkında bilgi paylaşalım

Açılış Organizasyon Hizmetleri Hakkında Bilgi Almak İçin TIKLAYIN!

Diyarbakır Ses Sistemleri Özellikleri

Açılış Organizasyonu, Toplantı, Nişan, Düğün ve özel gün etkinlerde kullanılan eski ses sistemleri gerçekten büyük bir sorundu. Çünkü bu tip ses sistemlerinde en az iki adet hoparlör ( 4, 6 ve hatta 8 adete kadar çıkabilmekteydi ) bir adet anfiliper, mikrofon, özel bağlantı kabloları, çantaları ve bunun gibi…. Ekipmanlarla uğraşmak ciddi bir sorundu.

Diyarbakır Ses Sistemleri

Yeni model ses sistemlerinde Anfiliper dediğimiz ses dağıtıcı ve ekolayzer cihazı artık sistem içerisine gömülü olarak gelmektedir. Bu cihazın eski modellerinde kapladığı yer ve ayarlaması ciddi bir sorun olsa da yeni modellerde artık böyle bir sorun olmamaktadır. Normal kullanıcı bile bu ses sistemini rahatlıkla kullanabilmektedir. Duru Diyarbakır Ses Sistemleri de bünyesinde bahsettiğim yeni nesil cihazlarla kiralama hizmeti vermektedir.

İletişim İçin TIKLAYIN!

Diyarbakır Ses Sistemleri Teknik Özellikler:

Boyut:

Duru Diyarbakır Ses Sistemleri hizmetinde kullandığımız hoparlör boyutu genel itibariyle 12 inç liktir. Bu boyut ses sisteminin gücüyle ilgili bir durumdur. Bu boyuttaki bir ses sistemi tek başına bir iş teri açılışı için yeterlidir. Bu ses sisteminin gücü 1000 Wattır.

Multimedya Özellikler:

Duru Diyarbakır Organizasyon olarak çalıştığımız hoparlörler genel itibariyle multimedya özellik sunar. Peki bu ne anlam ifade eder?

Herhangi bir anfi ye yada dışarıdan kaynağa gerek kalmadan direk olarak Ses Sistemini fişe takıp kullanabilirsiniz. Kullandığımız ses sistemlerinde Flash Bellek, bluetooth, sd kart bağlantısı mevcuttur. Bu sayede kullanımı oldukça kolay olmasının yanında istediğiniz müzikleri cep telefonundan bile 1 saniye içerisinde bağlanarak ses sistemine aktarıp müşterilerinizle veya misafirlerinizle paylaşabilirsiniz.

Bistro Masa İçin TIKLAYIN

Mikrofon:

Duru Diyarbakır Ses Sistemleri olarak sunduğumuz hizmette kullandığımız cihazlarda Mikrofon da vardır. Ses sistemine isteye bağlı olarak ister yaka ister el mikrofonu bağlayabilirsiniz. Bu mikrofon bluetooth bağlantısı ile ses aktarımı yapar. Bu özeliğinin size sunduğu en büyük fayda; Gereksiz kablo kalabalığından kurtarmak olacaktır. Bunun yanında kablosuz olduğu için konuşurken misafirlerinizin veya müşterilerinizin yanında rahatça dolaşabilecek siniz.

Diyarbakır Balon Süsleme Hizmeti Hakkında Bilgi Almak İçin TIKLAYIN!

Diyarbakır Ses Sistemleri Ayak:

Duru Diyarbakır Organizasyon olarak kullandığımız ses sistemlerini 4 farklı boyda ayarlanabilir ayakla sunuyoruz. Bu ayaklar katlanabilir özellikte olduğu için kurulum ve toplanmasının kolay olmasının yanında yer de kaplamamakta dır.

Bataryalı Sistem:

Diyarbakır Ses Sistemleri Kiralama hizmetimizde kullandığımız bir çok cihaz bataryalı dır. Bu sayede kısa süreli elektrik kesintilerinden de etkilenmeyerek misafirlerinize kesintisiz müzik sunabilirsiniz

Görseller Ve Video İçin İNSTEGRAM Hesabımıza Tıklayın!

DİYARBAKIR HİZMET BÖLGELERİMİZ

  • DİYARBAKIR KAYAPINAR ORGANİZASYON ŞİRKETİ
  • DİYARBAKIR YENİŞEHİR ORGANİZASYON ŞİRKETİ
  • DİYARBAKIR BAĞLAR ORGANİZASYON ŞİRKETİ
  • DİYARBAKIR SUR ORGANİZASYON ŞİRKETİ
  • Duru Diyarbakır Organizasyon Diyarbakır ilinin tüm ilçelerinde hizmet vermektedir.

    Adres: Peyas, zafer apartmanı, 258 inci sokak D:No 18, 21070 Kayapınar/Diyarbakır Gsm:  0530 426 60 31   Theme by Duruorganizasyon Call Now Button