Diyarbakır Nişan Organizasyon

diyarbakır nişan organizasyon

Duru Diyarbakır nişan organizasyon; Evlilik hazırlığı yapan gelin ve damadın unutulmaz bir gün yada gece geçirmesi için hizmet veren Diyarbakır organizasyon şirketidir.

Nişan organizasyonu veya söz organizasyonu yeni evlenecek çiftlerin, planlama aşamasında en çok yoruldukları ve gerildikleri konudur. Bunun bu şekilde olması da normal bir durumdur. Çünkü Evlilik gibi büyük bir karar aldıktan sonra ki ilk süreç söz ve nişan organizasyonu ile başlar. Bu sürecin nasıl gideceğini gösterir ve düğünün bir nevi ön hazırlığı olur. Duru Diyarbakır nişan organizasyon; Evlilik sürecinin daha en başında yanınızda olur. Böylece hem iş yükünüzü alıp size diğer planlamalar için zaman kazandırırken, yaptığı tasarım ve süslemelerle mükemmel bir zaman geçirmenizi sağlar.

Evlenecek çiftlerin karar aşamasında zorlandığı ve sürecin başladığı ilk konu; Nişan organizasyonu nu evde mi yoksa farklı bir mekanda mı yapsak olmaktadır. Aslında Diyarbakır nişan organizasyon fiyatları bu konunun temelini oluşturmaktadır. Duru Diyarbakır nişan organizasyon olarak bu konuya birlikte bakalım

Evde Nişan Organizasyonu Diyarbakır:

Nişan veya söz sürecine başladık ve bu özel günün evde yapılmasına karar verdik. Herhangi bir olumsuz durumla karşılaşmamak için gözden geçirmemiz gereken önemli noktalara birlikte bakalım…

1- Evde Nişan Organizasyonu na Kaç Kişi Katılacak?

Evde nişan organizasyonu Diyarbakır olunca ev yapılarına bakmak gerekiyor. Diyarbakır da ki yeni nesil evler ortalama 180 metre kareyle 230 metre kare arasında değişmektedir. Evin yapısına bağlı olmakla birlikte bu büyüklükteki bir evde yaklaşık 20-30 kişi nişan veya söz organizasyonun da gayet keyifli vakit geçirebilir. Evin salon kısmı ve giriş yani hol kısmı uygun şekilde boşaltılırsa bu sayı 50 kişiye kadar çıkabilir. Duru Diyarbakır Organizasyon olarak evinizi bayan personelimizle ücretsiz bir şekilde ziyaret edip, oda planlamanıza yardımcı olabiliriz. Bunun yanında Nişan veya söz masasının tasarımına yani temasına, odanın yapısına göre birlikte karar verebilirsiniz.

2- Diyarbakır Nişan Organizasyon Tema/ Tasarım Seçimi:

Evde nişan organizasyonu veya mekanda nişan organizasyonu bu ikisi arasında, katılacak kişi sayısı dışında hiç bir fark yoktur. Önemli olan seçilen tema yada tasarımın size hissettirdiği dir. Bu temanın yani tasarımın seçerken dikkat edeceğimiz şeylerin temelini renk seçimi belirler. Çünkü temayı oluşturan masaların yapıları bir birine çok yakındır. Bu temaya hayat veren çiçek ve renk seçimidir. Bu renk seçimini yaparken Elbise renk seçimi, şamdan ve mumluklar la olan uyumu, nişan tepsisinin tasarımı, hatıra olarak dağıtılacak nişan şekerleri ve pasta tam bir uyum içerisinde olmalıdır. Duru Diyarbakır nişan organizasyon olarak bu konuda da sizi yalnız bırakmıyoruz. Tasarım konusunda uzman personelimiz (isteye bağlı olarak erkek veya bayan) ücretsiz bir şekilde evinize gelip, görsellerle seçiminize yardımcı olacaktır. Tek yapmanız geren iletişim bölümünden bize ulaşmak ve düşüncelerinizden bahsetmek.

3- Nişan Masası Süsleme:

Nişan organizasyonu Diyarbakır da daha çok yöresel kıyafetler kullanılsa da amatör renk seçimleri nedeniyle göz yorgunluğuna neden olmaktadır. Diyarbakır nişan organizasyon nunda masa yani tema süsleme en önemli konulardandır. Renk seçiminin en başında; Nişan elbise renk seçimiyle uyum içinde olması gerekir. Bununla birlikte süsleme yapılırken gelin yolu, gerçek yada maket pasta renk seçimi, masaya özenle yerleştirilen çeşitli renkler de boncuk ve şamdanlar, ekler, kurabiyeler kısacası her şey uyum içerisinde olmalıdır. Duru evde nişan organizasyonu olarak deneyimli personelimiz bütün bu ayrıntıları sizin yerinize düşünür ve unutulmaz bir gün geçirmenizi sağlar. Tek yapmanız gereken bize ulaşmak

Bizi İnstegramdan Tekip Etmek İçin Tıklayın

4- Diyarbakır Nişan Organizasyon Da Fotoğraf Çekimi:

Diyarbakır nişan organizasyon da nişanın sürdüğü 2- 3 saatlik bölümde sürekli fotoğraflar çekeriz. Günümüzde kullandığımız cep telefonlarının özelliklerinin kamera üzerine yoğunlaşması ile birlikte fotoğraf çekme alışkanlığımızda sürekli artmaktadır. Ne yazık ki çekilen fotoğrafların kalitesi sadece çekilen makinenin özelliğine bağlı değildir. Açı, ışık, pozlama, uygun duruş fotoğraf kalitesini belirleyen sadece bir kaç başlıktır. Duru evde nişan organizasyonu olarak dilerseniz organize edeceğimiz profesyonel fotoğrafçılarımızdan hizmet alabilirsiniz.Böylece nişan organizasyonu üzerinden yıllar geçtikten sonra bile bu fotoğraflara bakıp yeniden büyüsünü yakalaya bilirsiniz.

5- Nişan Hatırası: Ne Seçsem ?

Diyarbakır nişan organizasyon hatırası

Nişan ve söz günlerinin olmazsa olmazlarından biri de bu konudur. Nikah şekerinde olduğu gibi nişan organizasyonunda da bu şekilde, arkadaşlarına ve yakın akrabalarına dağıta bileceğin, özel gününü hatırlatacak; Cevşenler, mumlar, özel süs eşyaları hazırlayabilirsin. Tabi ki bunun için vaktin olmayabilir. Duru Diyarbakır organizasyon nişan hatırası seçiminde ve yapımında senin yanında, hiç merak etme! Duru Diyarbakır organizasyon da nişan hatırası, nikah şekeri, bebek şekeri konusunda uzman olan arkadaşlarımıza model ve tasarım konusunda danışabilir çok sayıda hatıralardan birini nişan organizasyonu paketine dahil edebilirsin. Diyarbakır nişan organizasyon modern hatıra seçimleri ile her zaman yanında…

6- Diyarbakır Nişan Organizasyon Fiyatları:

Konu evde nişan organizasyonu olunca en merak edilen konu doğal olarak fiyatlandırma olmaktadır. Evde nişan organizasyonunda giderlerin kalem kalem hesaplanması gerekmektedir. Burada çıkacak masraflar: Elbise seçimi, kuaför, pasta ve diğer ikramlara göre değişiklik göstermektedir. Çünkü bu fiyatı seçeceğiniz elbisenin kumaş özelliği bile değiştirmektedir. Bunun yanında seçilecek pastanın tasarımının size özel olması bile bu fiyat değişkenliğini göstermektedir. Ben yinede size süsleme, tasarım ve Diyarbakır evde nişan organizasyon fiyatları hakkında fikir edinmeniz için bir kaç konudan bahsedeyim.

Başlangıç Fiyatları İçin Tıklayın

Konsept Seçimi:

Nişan süslemesinde ilk olarak masa seçimi yapılır. Genel olarak kullanılan 3 tip masa ve blokları vardır. Bunlar: Pleksi masa, Demir yada profil masa ve strafor masa dır. Daha sonra seçilen kospte giydirmek için bir tema seçilir. Bunlarda genelde Varak (Altın) süsleme yada Gümüş süsleme olarak göze çarpar. Daha sonra bu temaya uygun arka tag süslemeleri, şamdanlar, sunum tepsileri ve tercihe bağlı olarak balon yada çiçek süslemeleri gelir. Duru Diyarbakır Organizasyon da hem masa hemde tema seçimleri en yeni yani modern tasarıma uygun olarak seçilmiştir. Sizin yapmanız gereken tema seçimi olacaktır. Bu konuyu da hiç merak etmeyin. Ücretsiz olarak arayıp danışa bileceğiniz ve görsellerle yardım alabileceğiniz ekibimiz bu konuda size yardımcı olacaktır.

Sunumlar:

Diyarbakır nişan organizasyon hatırası

Diyarbakır nişan organizasyon fiyatları nı oluşturan diğer ayrıntılara bakarsak: Pasta seçimi, dağıtılacak hatıralar nişan şekeri, mumlar, oda kokuları, çikolata, cup kekler, makaronlar, özel isim ve afiş düzenlemeleri, içecekler fiyatı belirmedeki diğer etkenler olacaktır.

Bu tip ayrıntılarla tek tek uğraşmak size hem zaman kaybı yaşatıp, yılgınlık verirken aynı zamanda maddi kayba da neden olacaktır. Diyarbakır nişan organizasyon olarak bu ayrıntıların tamamını; Her biri alanında uzman ekibimizle üstlenip, size diğer işlerinizle uğraşmak için zaman kazandıracaktır. Aynı zamanda anlaşmalı olduğu yerlerden yapacağı alışveriş ile bu güzel günün çok daha ekonomik geçmesini sağlayacaktır. Tek yapmanız gereken Duru Diyarbakır Organizasyon ekibimizle iletişime geçmek!

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

DİYARBAKIR HİZMET BÖLGELERİMİZ

  • DİYARBAKIR KAYAPINAR ORGANİZASYON ŞİRKETİ
  • DİYARBAKIR YENİŞEHİR ORGANİZASYON ŞİRKETİ
  • DİYARBAKIR BAĞLAR ORGANİZASYON ŞİRKETİ
  • DİYARBAKIR SUR ORGANİZASYON ŞİRKETİ
  • Duru Diyarbakır Organizasyon Diyarbakır ilinin tüm ilçelerinde hizmet vermektedir.

    Adres: Peyas, zafer apartmanı, 258 inci sokak D:No 18, 21070 Kayapınar/Diyarbakır Gsm:  0530 426 60 31   Theme by Duruorganizasyon Call Now Button