Diyarbakır Bistro Masa Kiralama

Diyarbakır Bistro Masa

Duru Diyarbakır Bistro Masa olarak gelin hep birlikte bistro nun ne olduğuna bakalım.

Bistro kelimesi Rusça kökenli bir kelimedir. Buna rağmen Türkiye de dahil olmak üzeri bir çok ülkede aynı şekilde kullanılmaktadır. Bu kelimenin anlamı HIZLI bir şekildedir. Konumuz la alakalı olarak biz daha çok Bistro Masa üzerinde duracağız.

Diyarbakır Açılış Organizasyonu Hakkında Bilgi Almak İçin Tıklayın!

Açılış organizasyonları, İş yeri özel günleri, Toplantı ve sunumlar, Sergiler, Nişan organizasyonu, doğum günü organizasyonu gibi özel etkinlik günlerinde kullanılan Bistro Masa ların özelliklerine bakalım. Bu tanımı yaparken Diyarbakır Bistro Masa olarak soru cevap şeklinde gidelim

Kaç Kişiliktir ?
Ölçüleri Nelerdir?
Nelerden Yapılır?
Nasıl Süslenir?
Nasıl Kiralanır?

Bistro Masa Kaç Kişiliktir?

Diyarbakır Kokteyl Masa

Kokteyl Masa olarak ta geçen bu masalar genel itibariyle 4 ve ya 5 kişilik olurlar. Adından da anlaşılacağı gibi Hızlı, yani ziyaretçilerin ayak üstü bir şekilde içeceklerinin ve sunumların ikram edildiği masadır. Herhangi bir etkinlik le birlikte ziyaretçileri biraz daha uzun zaman geçirmeye teşvik etmek için kullanılırlar.

Diyarbakır Bistro Masa Ölçüleri Nedir ?

Diyarbakır Bistro Masa Kiralama Fiyatları

Kokteyl Masa olarak ta bilinen bu masaların kullanım alanı aynı olsa da ölçüleri değişkenlik gösterir. Genel itibariyle yani en çok kullanılan kokteyl masa ölçüleri
Masa Tablası: 60 cm çap
Masa Boyu : 105 cm Boy olan modelleridir.

Bunun yanında Çapı 70 cm boyu 110 cm olan masalarında kullanımı yaygınken boyların daha kısa olduğu ve daha enli masalarda kullanılabilmektedir. Diyarbakır Bistro Masa Kiralama hakkında ayrıntılı bilgi almak için İletişim i tıklamanız yeterli.

Diyarbakır Kokteyl Masa Neden Yapılır ?

Bistro Masa üç parçadan oluşur. Bu parçalar: Ayak, boru ve Tabla dır.

Bu masaların ayakları döküm, plastik yani mika ve alüminyum olabilmektedir. Plastik aksamlı masaların taşınması kolay olmasına rağmen kullanımı çok sağlıklı olmamaktadır. Çünkü dış etkenler dediğimiz: Rüzgar, dokunma ve çarpma gibi… yıkılma olasılığı fazla olan masalar dır. Yine ucuz malzemeden yapılan diğer ayaklarda hafif olmasından dolayı kolayca devrile bilmektedir.

Yine bu masaların tabla kısmına baktığımızda: Mdf, sunta, Alüminyum, Warzalit ( su geçirmez Sunta) ve Plastik olabilmektedir. Yukarıda yazdığım gibi kalitesiz ve plastik maddeden yapılan masalar kolaylıkla devrile bildiği için tercih ederken bir kez daha düşünülmelidir. Duru Diyarbakır Bistro Masa Kiralama masa seçimine özen gösterir. Bünyesinde bulundurduğu bu kokteyl masalar genel itibariyle döküm ayak, döküm bacak ve parlak mdf den yapılmıştır. Kullanılan malzemenin kalitesinden dolayı tam bir denge durumundadır. Yıkılması diğer masalara göre daha zordur.

Diyarbakır Bistro Masa Süsleme Nasıl Yapılır ?

Diyarbakır Bistro Masa Fiyatları

Bu masaların süslenmesi hayal gücünüze bağlıdır. İş Yeri Açılış ve Etkinlik günlerinde genellikle iş yerinin renkleri süslemede ön plana çıkar. Bu süsleme genellikle iki şekilde yapılır. Masa boyutlarında: Siyah, Beyaz, Kırmızı, Yeşil, Mavi gibi renkleri olan ve streç kumaştan yapılan bir örtü geçirilerek yapılan düzenleme ve süsleme bir örneğidir. Diğer yapılan süslemede Genel itibariyle Siyah veya Beyaz kumaştan yapılan bistro masanın ayaklarına kadar gelen şık bir kumaş kullanılır. Bu kumaşa masanın boru kısmına gelecek şekilde isteye bağlı renkte fiyonk kurdela bağlanır. Duru Diyarbakır Bistro Masa olarak iki şekilde de süsleme yapmaktayız. Diyarbakır Bistro Masa Kiralama olarak bu süslemede renk seçimini firmanın ana renklerine göre ayarlıyoruz.İsteğe bağlı olarak kokteyl masanızı küçük vazolar ve çiçekle de daha elit bir görünüm kazandırabiliyoruz. Tek yapmanız gereken bizimle İletişime geçmek.

Farklı Görseller İçin İNSTEGRAM Hesabına Göz Gezdirin

Nasıl Kiralanır ?

Bistro Masa diğer adıyla kokteyl masa kiralama genel itibariyle adet fiyatı olarak ve bir günlük ve katları şeklinde kiralanır. Kaç Adet Kiralanmalı Sorusuna Cevap İse; Etkinliğinize katılacak misafir sayısına göre hesaplanmalıdır. Diyarbakır Bistro Masa Kiralama olarak bu sayıyı hesaplarken katılımcı sayısını 4 veya 5 e bölerek bulmaktayız. Örneğin etkinliğinize 60 kişi katılacaksa kiralamanız gereken kokteyl masa sayısı 12 veya 15 olarak bulmaktayız.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

DİYARBAKIR HİZMET BÖLGELERİMİZ

  • DİYARBAKIR KAYAPINAR ORGANİZASYON ŞİRKETİ
  • DİYARBAKIR YENİŞEHİR ORGANİZASYON ŞİRKETİ
  • DİYARBAKIR BAĞLAR ORGANİZASYON ŞİRKETİ
  • DİYARBAKIR SUR ORGANİZASYON ŞİRKETİ
  • Duru Diyarbakır Organizasyon Diyarbakır ilinin tüm ilçelerinde hizmet vermektedir.

    Adres: Peyas, zafer apartmanı, 258 inci sokak D:No 18, 21070 Kayapınar/Diyarbakır Gsm:  0530 426 60 31   Theme by Duruorganizasyon Call Now Button